• Pokladní řešení

  tofoPOS

  Moderní pokladní systém postavený na cloudovém řešení a je odolný proti výpadkům internetu. Pokladnu tofoPOS lze provozovat jak na klasickém PC tak na Apple iPad. Součástí je i mobilní číšník, kterého můžete provozovat na jakémkoliv mobilním telefonu. Veškerá administrace probíha přes internetový prohlížeč odkudkoliv z internetu. K běhu pokladního systému nepotřebujete nic speciálního - aneb v jednoduchosti je síla!.

  Více informací o pokladní systému tofoPOS

 • Skladový program

  tofoWMS


  Provozujte sklad jednoduše
  Warehouse management system pro řízení skladů výrobních firem a logistických skladů, s možností nastavování procesů pomocí grafických diagramů.

 • Zákaznický portál

  pro Microsoft Dynamics NAV


  Webový portál pro Vaše zákazníky komunikující s Microsoft Dynamics NAV. Díky automatizaci publikace faktur a importu objednávek získáte silný nástroj pomáhající Vašemu podníkání.

 • Zakázkový vývoj

  Software

  Zaměřujeme se na zakázkový vývoj podnikových informačních systémů a mobilních aplikací na klíč pro Android, iOS i Windows Phone. Mobilní aplikace programujeme v multiplatformním prostředí, které snižnuje celkové náklady a potřebnou dobu na vývoj mobilní aplikace.

  Využíváme prostředí Xamarine, Firemonkey nebo Apache Cordova (Ionic, Phonegap).